sobota, 11 maja 2013

Morskich opowieści ciąg dalszy.

   W zeszłym tygodniu marynarskie klimaty zachwycały mnie zdecydowanymi kolorami, kontrastem, czystością barw. W tym tygodniu odkrywam morze inaczej, pod kątem natury, gry świateł na falach, płynnej granicy pomiędzy wodą a niebem, przenikającymi się turkusami, zieleniami, błękitami. Aż chce się wziąć głęboki oddech i zachłysnąć świeżą bryzą.


W upalne dni takie kolory dają ochłodę i ukojenie, zwłaszcza we wnętrzach:


W tym roku również w makijażu wielki powrót mięty i błękitu (a do tego trzeba przecież coś adekwatnego włożyć na siebie) :


Mam taki swój ulubiony, klasyczny zestaw: biały t-shirt i jeansy, byłby nudny gdyby nie moc dodatków. Do tej kompozycji kolorystycznej to tło idealne.
W kwestii biżuterii możliwości mamy tyle na ile pozwala nam wyobraźnia i umiejętności. Od wypracowanych, drobiazgowych detali, po proste, mało pracochłonne ale wciąż efektowne wakacyjne kolczyki, bransoletki czy wisiorki.
Ponieważ uwielbiam te klimaty zadbałam, żeby w naszym sklepie internetowym nie zabrakło sznurków, sznureczków i rzemyczków we wszystkich kolorach morza:


A także matowego szkła, które przypomina to wypłukane morską wodą:


Jest też mnóstwo pasujących kolorystycznie koralików, koraliczków... tylko tworzyć.


Mam nadzieję, że była to dla Was chwila relaksu i ukojenia... w tajemnicy powiem, że w przyszłym tygodniu  zabieram Was na plażę.

3 komentarze:

  1. Moje zdecydowanie ULUBIONE kolory, w których czuję się jak przysłowiowa "ryba w wodzie" :)

    OdpowiedzUsuń

Buttons