sobota, 28 marca 2015

Trendy w biżuterii na wiosnę 2015.

Artykuł w  większości powstał w oparciu o Raport trendów wykonany dla Harper's Bazaar, uwzględnia nowości przedstawione na New York Fashion Week i wydaje mi się, że trendy te przeplatane nowościami będą się przewijały zarówno przez wybiegi pokazów jak i ulice od Tokio przez Paryż do Chicago.
Dlaczego, bo są kolorowe i zróżnicowane tak by każdy mógł dopasować coś dla siebie.

Kolczyki.


Ja widać powyżej, kolczyki są przede wszystkim duże, ale ich dodatkową cechą wspólną jest asymetria. Zakładamy dwa różne, spójne w jakiejś płaszczyźnie ale różniące się kolorystycznie, długością lub kompozycją.

Naszyjniki


Tu mamy do wybory kilka wariantów: jak powyżej- blisko szyi- co raz więcej osób wraca do tzw. chockerów. Moda niestety dla osób o szczupłej szyi i zdrowej tarczycy.
Lub coś naprawdę widocznego,zdecydowane masywnego:


Mnie osobiście najbardziej podoba się trend zdecydowanie bardziej praktyczny, lżejszy i co chyab Was nie zaskoczy minimalistyczny. To tzw. warstwowanie, czyli zakładanie kilku delikatnych naszyjników tak by tworzyły ciekawą kompozycję.


Nie jest to może trend na wybieg, bo mało widoczny, ale na pewno atrakcyjny dodatek do każdego rodzaju stylu od sportowego przez casual aż do firmowego dress-kodu.

Wszystkie zdjęcia źródłowe znajdują się TU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Buttons