sobota, 21 lutego 2015

Kolor roku 2015

Dla jednych to kolor wina, dla innych sprane bordo, a według Pantone to... MARSALA. Z całą pewnością nie jest to kolor, w którym każdy zakocha się od pierwszego spojrzenia. Moje zaskoczenie było ogromne, a pierwsze odczucie niezbyt pozytywne. Spodziewałam się czegoś "lżejszego", ale... kiedy przyjrzeć mu się bliżej i dać szansę, to może zaiskrzyć. 

Trochę czasu spędzonego na przeglądaniu propozycji z wybiegów, jak i tych proponowanych przez sieciówki i moja szafa powiększyła się o kolejną parę butów. Myślę, że nietrudno odgadnąć, w jakim są kolorze.

Tak marsala prezentuje się na wybiegach:


A tak w świecie gwiazd. Wiele z nich zasmakowało w tym kolorze i muszę przyznać, że bez względu na typ urody, kolor ten pasuje chyba wszystkim.


Ale na tym jego rola się nie kończy, bo nie tylko branża odzieżowa stawia w tym roku na marsalę. Kolor ten, cieszy się również sporym powodzeniem wśród wizażystów, a co za tym idzie, producentów kosmetycznych: 


jak i projektantów wnętrz:


Mi osobiście najbardziej przypadły do gustu jaśniejsze odcienie marsali, w połączeniu z naturalnymi barwami i szarością. Pomieszczenia sprawiają wrażenie ciepłych i przytulnych. Aż chciałoby się tam zamieszkać...

No i mamy dla Was oczywiście propozycje produktów w kolorze marsala, które możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym. Znajdziecie tam nie tylko rzemienie i szkło weneckie, ale również kamienie i przepiękną ceramikę.


A co Wy myślicie na temat tego koloru? Skusicie się?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Buttons