środa, 17 lipca 2019

Zawieszki do bransoletek – charmsy w każdym stylu


Bransoletka to element, który jak mało który dodaje każdej damskiej dłoni kobiecości. Czyni ją elegancką oraz pozwala na wyróżnienie z tłumu. Spotykamy się z bransoletkami różnego rodzaju, jednakże ostatnimi czasy prawdziwym krzykiem mody są bransoletki z zawieszkami. Zawieszki bądź inaczej je nazywając charmsy to nieograniczone pole do popisu oraz nieskończona ilość kombinacji. Z tego właśnie powodu można powiedzieć, że opisywany rodzaj biżuterii to idealna propozycja dla miłośników biżuterii wykonywanej własnoręcznie.

Charmsy od jakiegoś czasu szturmem podbijają kobiece serca. Niektóre z nich są niezwykle stylowe, inne nowoczesne, a jeszcze inne zabawne. Dostępność różnorodnych wzorów oraz kolorów charmsów na rynku pozwalają stworzyć wiele oryginalnych, a co najważniejsze niepowtarzalnych kompozycji. Zapoznaj się z ich rodzajami i sprawdź, które z nich idealnie dopasują się do Twojej bransoletki.

Zawieszka charms – czym jest?


Zanim zapoznamy się z rodzajami charmsów do bransoletek powiedzmy sobie czym charakteryzuje się taka zawieszka i po czym możemy ją poznać. Tradycyjne zawieszki do bransoletek w stylu charms to wyjątkowe ozdoby do bransoletek, które są w stanie całkowicie odmienić ich oblicze. Charmsy możemy podzielić na te, które są przypinane do łańcuszka, na wiszące kształty, które nawlekamy na łańcuszek bądź ozdoby w postaci koralików z dość sporym otworem, które są bardzo charakterystyczne dla biżuterii w stylu Pandora. Motywy pojawiające się w przypadku charmsów są przeróżne i potrafią dopasować się do każdego stylu oraz okazji. Zawieszki można czasami określić jako „małe dzieła sztuki”, ponieważ niezwykle często to minimalistyczne rzeźby, które w przyszłości zaczną zdobić nasze nadgarstki.

Skąd w ogóle wzięła się nazwa „charms”, która opisuje nasze zawieszki do bransoletek? Charms to słowo pochodzące od słowa „charm”, które w języku angielskim oznacza urok bądź wdzięk. Dokładnie takie są nasze zawieszki – pełne uroku, wdzięku oraz subtelnej elegancji. Nie jeden zauważył w nich wiele delikatności oraz kobiecej lekkości, która jest tak bardzo pożądana oraz poszukiwana w przypadku biżuterii wykonywanej własnoręcznie.

Bransoletka z charmsem


Zawieszki na łańcuszek – klasyka, która spodoba się każdemu

Zawieszki charms to przede wszystkim zawieszki na łańcuszek, które przypinamy za pomocą bardzo malutkiego karabińczyka. To rozwiązanie daje nam wiele elastyczności oraz pozwala na tworzenie różnorodnych kompozycji, idealnie dopasowanych do okazji oraz stroju. Co więcej, charmsy mogą stać się dużą oszczędnością, bo wystarczy jedynie wymiana zawieszki, a możemy pochwalić się posiadaniem całkiem nowej, wyjątkowej biżuterii – bez konieczności kupowania i poszukiwania całości.

Zawieszki na łańcuszek charms występują pod różnymi postaciami. Przede wszystkim należy je rozróżnić ze względu na rodzaj tworzywa, z którego zostały wyprodukowane oraz kształty. Niektóre z nich wykonane są z metali szlachetnych, inne z nieco tańszych odmian metali, a jeszcze inne stają się zawieszkami w postaci przywieszanych minerałów. Warto również wiedzieć, że charmsy są na tyle elastyczne oraz ciekawe, że w zadowalający sposób łączą się ze sobą, tworząc indywidualne kompozycje, jakich nie znajdziemy w sklepach jubilerskich pod postacią gotowców.

Zawieszki do bransoletek - charmsy


Zawieszki emaliowane – idealne na każdą okazję


Zawieszki emaliowane dają nam najwięcej możliwości oraz swobody. Każda z nich jest wyjątkowa, kolorowa oraz przedstawia jakiś inny kształt czy motyw. Zawieszki emaliowane to nie tylko propozycja dla dorosłych pań, to idealna ozdoba dla młodych dam. Wiele z nich przedstawia dziecięce, bajkowe motywy, które staną się ciekawą atrakcją dla najmłodszych. Zawieszki emaliowane charakteryzują się również stosunkowo niewysoką ceną, dlatego bez problemu można żonglować ciekawymi wzorami, barwami oraz stylami. Większość z nich wykonana jest z nieszlachetnych metali, przez co są lekkie, wytrzymałe oraz niedrogie.

Złote zawieszki dla prawdziwych dam


Złote zawieszki do bransoletek uchodzą za jedne z najbardziej szlachetnych oraz eleganckich. Złoty charms może okazać się również idealnym, drogocennym prezentem dla kogoś dla nas ważnego, który będzie mu towarzyszył przez długie lata i stanie się dla niego ważnym symbolem. Złoto jest uniwersalnym kruszcem, które może okazać się odpowiednie na każdą okazję. Zawieszki do bransoletek wykonane ze złota dopasują się niemalże do każdej stylizacji i mogę być wyróżniającym się elementem na łańcuszku. Naszą propozycją prezentową są zawsze zawieszki z inicjałem, dzięki którym nie popełnisz podarunkowego faux pas.

Zawieszki pozłacane – zawieszki do bransoletek na każdą kieszeń


Jeśli jednak zależy Ci na niemniej eleganckiej zawieszce, ale nie masz dostatecznej ilości funduszy, zawsze możesz zdecydować się na zawieszki do bransoletek pozłacane. Zawieszki pozłacane na pierwszy rzut oka praktycznie nie różnią się od tych wykonanych ze złota, ale są znacznie tańsze. Co więcej, ilość motywów pozłacanych praktycznie nie ma końca, a nasza baza jest stale poszerzana i uzupełniana o najnowsze trendy. W zawieszki możesz zaopatrzyć się hurtem i modyfikować wedle własnego uznania.

Bransoletka z pozłacanymi zawieszkami


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Buttons